05 Lipca 2018

Jedna publikacja - wiele punktów widzenia. O rezydencjach artystycznych w szkole mówią koordynatorka, artystka, nauczycielka i dokumentalistka - a pośrednio też inni uczestnicy i uczestniczki.

19 Grudnia 2017

Nowa publikacja dotycząca rezydencji artystycznych w szkole. Po co je organizować, w jaki sposób do tego podejsć, jakie stereotypy i mity narosły wokół edukacji kulturowej?

25 Stycznia 2017

Przedstawiamy publikację "Przepis na edukację kulturalną" - przewodnik po ciekawych metodach i najciekawszych inicjatywach edukacji kulturalnej. W środku cała zgraja praktyków i teoretyków, animatorów, edukatorów i artystów.

21 Listopada 2016

"Notatnik Kulthurralny!" zawiera dobre praktyki projektów uczniowskich realizowanych w ramach programu "Kulthurra! Zajęcia artystyczne w szkole" Centrum Edukacji Obywatelskiej.
 

21 Listopada 2016

Publikacja „Kulthurra! Zajęcia artystyczne w szkole” zawiera materiały pomocnicze dla nauczycieli, którzy poszukują atrakcyjnych form prezentacji projektów o tematyce lokalnej. Jest adresowana do tych nauczycieli, którzy chcą razem z uczniami zrobić film, fotoreportaż, widowisko narracyjne lub spektakl.

Strony