Współpraca animatorów kultury z samorządem lokalnym

Dowiesz się:  Jak nawiązać współpracę z samorządem, jakie są dodatkowe mechanizmy finansowania inicjatyw lokalnych, czy poza finansami można skorzystać z pomocy w innych obszarach, a jeśli tak to jakie to obszary. Opowiem o współpracy ze szkołami  i budowaniu relacji, projektach realizowanych w   przestrzeni  publicznej.

 

Prowadząca:  Agata Lisowicz-Wala: Od roku 2009 Dyrektorka Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, absolwentka Zarządzania w kulturze na Uniwersytecie Jagiellońskim, Sztuki Sakralnej na Uniwersytecie Papieskim, fizjoterapii na AWF w Krakowie, Członkini Forum Kraków, Członkini Forum Animatorów Kultury Województwa Śląskiego, Członkini Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska, od 2017 roku animatorka Centrum Aktywności Lokalnej w programie Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne, Członkini Stowarzyszenia Absurdalny Kabaret wspierającego działalność kulturalną osób z niepełnosprawnościami. Absolwentka X edycji programu dla liderów społecznych Liderzy PAFW.

Współorganizatorka i uczestniczka wypraw badawczo-naukowych na całkowite zaćmienia słońca m.in. na Węgry i do Republiki Południowej Afryki, a także wypraw wysokogórskich m.in. Elbrus w Rosji (5643 m n.p.m.), Pik Lenina (7134 m n.p.m. osiągnięta wys. 6600 m n.p.m.) i Pik Razdielnaja (6150 m n.p.m.) w Kirgistanie. Miłośniczka gór, narciarstwa alpejskiego, jeździectwa, tenisa ziemnego i swojej obecnej pracy. Chórzystka Chóru „Canticum Novum”. Motocyklistka. Szczęśliwa żona i mama Marysi i Janka.

18 kwietnia  2018 o godz. 17:30 – 18:00