Mikołajki e-LO-tube

Utalentowani twórcy przeboju „Miasto ciasto” z Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza uczestniczyli w wyjątkowej imprezie mikołajkowej. I to w jakim towarzystwie! Odwiedził ich znany z programu „Sztuka w terenie” Michał Kaczor- człowiek, który swoją pasją do muzyki potrafi zarazić nawet najbardziej odporne jednostki.

Zbliżające się długo wyczekiwane święta Bożego Narodzenia, magia światełek i ozdób świątecznych, nastrój oczekiwania i wzajemnej życzliwości, musiały zostać dopełnione dźwiękami muzyki. Przebój „Miasto ciasto” królował podczas szkolnych Mikołajek. Z racji tego, że utwór ten powstał w trakcie wrześniowych warsztatów muzycznych, w których uczestniczyli uczniowie pod patronatem Michała Kaczora, nie mogło go zabraknąć w tym wyjątkowym dniu.

Dodatkowo pojawił się uwielbiany przez wszystkich Mikołaj, który obdarował publiczność zasłużonymi prezentami. Muzyka, drobne upominki, uśmiechy na twarzach i wspólne świętowanie - czyli sposób na wspanialą świąteczną uroczystość.

 Na koniec spotkania nadszedł czas na najwspanialszy prezent dla początkujących artystów- pojawiły się gromkie brawa usatysfakcjonowanej publiczności. Spotkania takie jak to, same w sobie stanowią wymarzony prezent ze względu na dawkę pozytywnych emocji, jaką otrzymuje bezzwrotnie każdy z uczestników.