BUDOWANIA PARTNERSTW LOKALNYCH

Dowiesz się: od czego zacząć poszukiwania sojuszników w społeczności lokalnej? jak rozpoznać ludzi- instytucje i jak ich angażować? czy brak finansów może być mocną stroną działania?

Dzięki webinarium poznasz nieoczywiste przykłady czerpania z zasobów lokalnych społeczności, zrozumiesz specyfikę pracy z partnerami lokalnymi (także grupami nieformalnymi) oraz różnicę między wsparciem a partnerstwem w działaniu.

Małgorzata Leszko – trenerka i animatorka lokalna z warszawskiego Osiedla „Przyjaźń”. Od 2014 roku angażuje się w pracę ze swoją społecznością lokalną, skupiając się na wzmacnianiu więzi sąsiedzkich oraz wspieraniu mieszkańców w ich własnych oddolnych działaniach. Jest jedną z inicjatorek i liderek Archiwum Społecznego Osiedla Przyjaźń, które wyróżnione zostało nagrodą S3KTOR na najlepszą inicjatywę pozarządową 2015 roku w kategorii społeczność lokalna. Na co dzień pracuje w Centrum Edukacji Obywatelskiej, w którym koordynuje m.in. program dotyczący rozwijania wolontariatu w szkołach.

4.kwietnia.2018 godz. 17:30-18:30